top of page

Často kladené otázky

 • Jaká je cena za vaší práci?
  Cena za služby se liší klient od klienta - někde je více práce, někde méně. Máme klienty, kteří hradí za správu 6 000 Kč měsíčně, někteří 30 000 Kč měsíčně - obě částky jsou ale extrémy. Většina našich klientů hradí za správu 9 - 13 tisíc měsíčně.
 • Spolupráce je na smlouvu?
  Aktuálně smlouvu máme podepsanou jen s pouze jedním větším klientem, kde to vyžadovala jejich firemní pravidla. Jinak s klienty máme ústní dohodu, jelikož smlouvu nepotřebují a panuje mezi námi důvěra oběma směry.
 • Jak dlouho trvá ukončit smlouvu?
  Ve smlouvě si výpovědní lhůtu můžeme stanovit takovou, na jaké se domluvíme - vše lze upravit. :) Ústní dohodu můžeme ukončit z měsíce na měsíc, ačkoli se nám to zatím nestalo, tedy 2x nám klienti pozastavili spolupráci na pár měsíců, jelikož nestíhali poptávky. (Menší firmy na klimatizace) Vše je o domluvě a o tom, jaké si to uděláme.
 • Jak dlouho trvá spuštění kampaní?
  Do 1 týdne většinou už vše krásně běží. Zavoláme si - přibližně na hodinku, vytvoříme spolu reklamní účty, vše spolu nastavíme, vysvětlíme si co a jak. My poté do pár dní připravíme kampaně a po schválení grafiky kampaně spouštíme.
 • Fotíte taky fotky?
  S focením a natáčením materiálů vám bohužel nepomůžeme, ale můžeme vás odkázat na kvalitní agentury / jednotlivce, kteří vám s tím dokáží pomoci. Grafiku si samozřejmě z poskytnutých fotek a videí vytvoříme.

Otázky & odpovědi, na které se nás nejčastěji ptáte.

Ozvěte se nám

Zavolejme si kdykoli se vám to hodí a vše společně probereme.

bottom of page