top of page

Jak jsme zajistili zakázky na 4 měsíce dopředu.

hh.jpg

01

Představení
klienta 🏡

Proč neuvádíme název?

Neuvádíme název firmy, protože nechceme prozradit žádné citlivé informace. Jelikož jsme se pro tuto případovou studii rozhodli uvádět hrubá čísla z reklamních systémů s konkrétními investicemi a výsledky.

Představení firmy

joifdsajiadsf.jpg

Náš klient poskytuje montáže fotovoltaiky, větrání s rekuperací, klimatizace a další elektroinstalace - zkrátka technologie, které zlepšují lidem život. 

02

Začátek spolupráce 🤝

Klienta jsem v roce 2021 vyjímečně oslovil já, když jsem viděl jeho reklamu na Facebooku, která nevypadala zrovna nejefektivněji.

Domluvili jsme si schůzku, probrali aktuální stav kampaní, cíle, možnosti. Já jsem sdělil předpokládané výsledky a pustili jsme se do spolupráce.

klimatizace.jpg

04

Jak jsem postupoval ✅

Když jsem reklamní účty převzal, investovalo se v nich pár tisíc měsíčně, neměřily se pořádně výsledky a grafika potřebovala výrazně vylepšit.

ga4.jpg

Proto jsem ze startu řádně nastavil webovou analytiku, jelikož reklama bez měření výsledků a podstatných dat je k ničemu. Nastavil jsem měření odeslaných formulářů, volání na číslo, odeslání mailu - vše co se dalo měřit, měříme.

05

Výsledky kampaní 💯

Poté jsem kompletně překopal kampaně na Facebooku a Google - nové texty, grafika, cílení, remarketing, zkrátka všechno.

Také jsme zvedli rozpočet pro Google z předešlých 6 000 Kč na 12 000 Kč. První měsíc kampaně sbírala data a optimalizoval jsem je.

 

Nakonec z toho vzniklo 21 poptávek v podobě telefonátů a odeslaných formulářů. Následující měsíc už to bylo 32 poptávek a třetí měsíc 49 poptávek jen z Google ads. Do toho máme ještě spuštěné reklamy na Facebooku, kterým se daří obdobně.

Kuba Avert Web screenshoty.jpg

Google reklama - výsledky za poslední 3 měsíce

Výsledky kampaní za posledních 6 měsíců 📈

480+

poptávek

320+

uskutečněných zakázek

176 000

investovaných korun

6 240 000

korun hodnoty zakázek

06

Ozvěte se nám i Vy 

0a7fe866-dd45-4148-9806-53273df9af5c.JPG

Václav Pavel Kuba

Marketingový specialista

Ozvěte se nám

Zavolejme si kdykoli se vám to hodí a vše společně probereme.

Další case studies

deep.png

Ještě musíme napsat

7.png
bottom of page